Prefabrik Villa Fiyatları

Prefabrik Villa Fiyatları

Prefabrik villalar, tüm parçaları fabrikada üretilip monte edilen müstakil evlerdir. Çift katlı, tek katlı, ahşap gibi birçok model seçeneği sunan prefabrik villalar tamamen kişinin isteklerine ve mevcut alanın özelliğine göre dizayn edilir. Her evin büyüklüğü, oda sayısı ve ihtiyaçları farklı olduğu için prefabrik villa fiyatları da farklıdır. Özellikle tek katlı prefabrik ev fiyatları ve dubleks prefabrik ev fiyatları arasındaki fiyat farkı belirgindir. Bunun yanında kullanılan malzeme kalitesi ve işçiye düşen iş yüküne göre de villa prefabrik ev fiyatları değişebilir. Prefabrik villa fiyatları belirlenirken firmamızın da oldukça önemsediği, ‘alan ekspertizi’ işlemleri oldukça belirleyicidir. Prefabrik villanın inşa edileceği bölgedeki mevsimsel özellikler, toprağın ve zeminin yapısı bazı durumlarda prefabrik fiyatlarını arttırabilmektedir. Yalıtım özellikleri veya zemin yapısında iyileştirmeye gidildiğinde malzemenin niteliği değişebilir ve ek işçilk masrafları çıkabilir. Bu nedenle alacağınız en uygun prefabrik villa fiyatları; mutlaka analiz, test ve projelendirme süreçlerini ve ihtiyaçlarınızı kapsayacak şekilde olmalıdır.

ankara-gudul-prefabrik-ev (1)

Prefabrik villalar, depreme ve olumsuz dış etkenlere karşı dayanıklı yapılardır. Ortalama 80 – 90 yıl boyunca zarar görmeden ayakta kalabilirler. Bu nedenle prefabrik villa fiyatları, diğer yapı türlerine göre oldukça ekonomik çözümler sunar. Aynı zamanda kolayca ek yapılabildiği için prefabrik fiyatları, uzun vadede oldukça uygundur. Evinizi yenilemek istediğinizde dilediğiniz gibi başka bir yere taşıyabilir veya üzerine kat ekleyip genişliğini arttırabilirsiniz. Prefabrik villa fiyatlarının uygun olması  hayalinizdeki eve kısa zamanda kavuşmanızı sağlayacaktır.

ankara-gudul-prefabrik-ev (3)

Villa prefabrik ev fiyatları, m2 başına düşen işçilik ve malzeme bedeline göre hesaplanır. Aynı zamanda tüm villa prefabrik evler, kişiye özel olduğu için projelendirme ve ekspertiz masrafları da alacağınız prefabrik villa fiyatlarına dahildir. Önemli olan hayalinizdeki evin sahip olduğu temel özellikleri belirleyip, kat sayısına ve ihtiyaçlarınıza karar vermeniz. Bu noktadan sonra dilerseniz firmamızla iletişime geçebilir ve en uygun prefabrik villa fiyatlarıyla nitelikli hizmeti bir arada bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir