Prefabrik iki katlı ev fiyatları

Prefabrik iki katlı ev fiyatları

Prefabrik iki katlı ev fiyatları prefabrike yapılar standart modüllerden oluştuğu için kolay ve süratli bir biçimde kurulur. Ücretin onu verdikten sonra zemin betonu sizler için dayanıklı bir biçimde hazırlanır. Kurulumu son derece süratli ve basit bir biçimde olması sebebi ile birlikte pek epeyce insan tarafından prefabrik ev tercih edilir. Malzemelerin üretiminde sarfedilen panellerin hafifliği ise ulaştırmayı kolaylaştırıyordu. Pencere ve kapıların hazırlığı diğer üretim bölümünde sürmektedir. Tasarımlar üzerinde üretim evveli derhal farklılıklar yahut ilaveler yapabilir. Prefabrik iki katlı ev fiyatları prefabrik yapıların tüm materialleri bigisayar ortamlarında CAD programlarıyla tasarlanır ve üretim bölümünde üretilmek için plan ve projeleri oluşturulur. Standart tek katlı konut planlarımız dışında müşteri gereksinimleri ve arzuları tarafında spesifik çalışmaların yapılması da imkan dahilindedir. Ruhsatı alabilmek için başvuru yapılması gereken yerler il spesifik idarelerinin imar büroları ya da belediyelerdir. Tasarım interaktif ortamda uygulanır ve montajda yönteme en elverişli yapılması nedeniyle en sıhhatli neticeleri verir. Prefabrik yapılar diğer yapılara göre epeyce daha basit olup epeyce daha kısa süre içerisinde teslim edilebilir.

İki katlı prefabrik ev isteyenler içerisinde lüzumlu olan merdiven ve balkon detayları firmamız içeriğinde hazırlanarak sizlere anahtar teslim şeklinde teslim edilir. Prefabrik iki katlı ev fiyatları yapılmış olan sözleşmeye istinaden üretilecek ve montajı yapılacak prefabrik konut anahtar teslim olarak da yapılabiliyor. Anahtar teslim prefabrik yapılarımızı da İstanbul yakınlarında gerçekleştirmekteyiz. Prefabrik konut yahut şantiye vs yapılarınızı expert montaj ekibimiz son derece kısa süre içerisinde hazır bir hale getirip anahtar teslimi gerçekleştirmektedir. Genelde yaylalarda ahşap ev veyahut kütük evler tercih edilmektedir. Isı Yalıtımları epeyce üst civarda olmakla beraber deprem yerlerinde en epeyce tercih edilen yapılarak olarak bilinmektedir. Prefabrik iki katlı ev fiyatları makas hesap kriterlerine göre Arkitek programında çizilip Roolform makinasında galvaniz sacdan özel çekilmiş C ve U’lardan oluşur. Prefabrik modellerimizde standart çatı kaplama galvaniz trapez sacdır. Ürün duvar birleşiminde t ve u tip galvaniz saclar yardımıyla bir birine bağlanır. Ürünün çatısında yine galvaniz çatı makasları ve bunun altında osb ve playwood vb malzemelerle çatıda nem ve suyu yalıtımı böylelikle sağlanır. Ara kat şaseleri galvaniz çeliklerden statik hesaplar tarafında taşınması istenilen yük kapasitesine göre hesaplanmaktadır.

Prefabrik iki katlı ev fiyatları seçeceğiniz prefabrik ev modeli ile birlikte montaj süresi de artabilir. Uygun bir şekilde yalıtımı gerçekleştirilmiş bir prefabrik ev modeli fazla zaman dayanabilmektedir. İki katlı prefabrik ev alabilmek isterseniz sizleri satış ofisimize bekleriz. Size de yeni prefabrik evinizde keyifle zaman geçirmek kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir