Kurumsal

kurumsal

Biz?

Çelik konstrüksiyon yapılarda faaliyet gösteren firmamız, günümüzde gelişmiş bir çok ülkenin uzun yıllardır kullandığı çelik yapıları ülkemizde de başarıyla üreterek , üzerine aldığı sorumlulukları eksiksiz ve zamanında yerine getirmiştir. Sürekli yenilenen teknolojiyi takip ederek ve kendi bünyesindeki yeniliklerle birlikte projelerine devam etmektedir.Güvenli, kaliteli,ekonomik , insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden üretilen yapılar , betonarme yapılara göre düşük maliyeti birleştirerek Ankavilla markasıyla sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Kaliteli çelik evleri sizler için üretmeyi kendisine ilke edinen firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren, insanların yaşamına değer katan, zamanında ve eksiksiz teslim edilen yapıları ile sürekli yeniliklere açık bir firma olarak, her türlü yapılarda, estetik, konforlu, ekonomik yaşam alanları sunmaya devam etmektedir.

Vizyon

Gelişen teknolojinin ışığında en kaliteli ürünü en ekonomik şartlarda doğaya zarar vermeden üreterek ihtiyaçları karşılamak, hem de diğer yapılara göre çok daha hızlı bir şekilde.

Misyon

Güvenli kaliteli ve ekonomik konut yapımın da ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermek

Kalite Politikası

  • İnsanlığa ve çevreye duyarlı olmak
  • Farklı ve çağdaş ürünler tasarlamak
  • Düşük maliyette kaliteli ürünler sunmak
  • Sorun değil, çözüm üretmek