Garajlı prefabrik ev

Garajlı prefabrik ev

Garajlı prefabrik ev prefabrik yapıların ısı ve ses yalıtımı diğer yapılara göre oldukça daha çoktur. Prefabrik yapılar modüler olmasından ötürü daha daha önceden planlanarak ve gereksinimlere göre üretilebilir. Prefabrik yapılar diğer yapılara göre oldukça daha basit olup oldukça daha kısa süre içerisinde teslim edilebilir. Prefabrik konut ürünlerde bazı zamanlar kampanyalar olabiliyor. Prefabrik konutların her iklim koşulunda sağlanabilir. Prefabrik işlerinde izin alabilmek daha basit olabiliyor. Prefabrik evlerin parçaları fabrikalarda imal edilir ve montajı yapının kurulacağı yerde daha önceden hazırlanmış olan zemin betonu üstüne uygulanır. Garajlı prefabrik ev prefabrik Çelik Yapı Sistemleri deprem mekanları için vazgeçilmez yapılar sunar. Prefabrik ve konteyner modellerimizde standart çatı kaplama galvaniz trapez sacdır. Ankara Prefabrik olarak bütün iklim şartlarına dayanabilen prefabrik yapılar inşaa ediyoruz. Sonraki süreçte oluşturulacak prefabrik yapının mimamri tasarımı Ankara Prefabrik olarak hazırlıyoruz. Prefabrik ev imalatı adımında müşterinin temel ihtiyaçları ve gereksinimleri tarafında plan çizilerek imalat yapılabiliyor. Ankara Prefabrik evlerin yanı sıra prefabrik villa seçimleri de yine firmamız tarafından üretilmektedir.

Betonarme bir binaya göre son derece daha hafif olması ve çelik vidalarla demonte parçaların birleştirilmesinden ötürü deprem derhal esner ancak yıkılmaz. Garajlı prefabrik ev yapım aşamasının süratli bir süreçte tamamlanması kullanıcının konutuna daha tez sahip olmasını karşılamaktadır. İsteğe göre değişebilen manzara seçeneklerinin olması. Hafif çelik olacaksa ortalarda direkler olması kuraldır. Parçalanabilir ve tekrar zahmetsizce montajının yapabilir özellikte olmasından ötürü prefabrik konutlar da söz hususu evlerin depreme sağlam olmayabileceği düşünülüyor. Bir başka özen edilmesi gereken nokta da prefabrik malzemenin hafif olması nedeniyle yaşadığı olumsuzluklar oluyor. Garajlı prefabrik ev firmamızın temel aks ölçülerine en elverişli olması tarafında müşterinin gereksinimleri ve gereksinimlerini göz önüne alarak kişiye hususi projeler uygulanabilmektedir. Konutlar için özellikle mühim olan dış cephe estetiği için A1 katagorisi yanmaz fibercement malzemesi kullanılmaktadır. Sizlere proje adımında evde kullanılacak malzemeler ve malzeme kaliteleri hususunda uzmanlarımız bilgi verecektir. Duvaları çimento yonga temelli betopan malzemeler ve yalıtımlarda ise duvarda EPS strafor tüketilir. Ürünün çatısında yine galvaniz çatı makasları ve bunun altında osb ve playwood vb malzemelerle çatıda nem ve suyu yalıtımı böylelikle sağlanır. Genel olarak prefabrik evler beton döküldükten sonra hazır bir biçimde gelen yapı malzemelerinin birbirine monte edilmesiyle kurulmaktadır. Garajlı prefabrik ev inşa edilecek yere ve müşterinin isteklerine en en münasip tasarım hazırlandıktan sonra kullanılacak malzeme tespit edilir. Günümüzde kullanım kısmı gittikçe çoğalan prefabrik yapıların özelliklerini inceleyelim. Yalıtımı özellikle uygulamak içerideki ısı kayıbı dahil daha çok direnç sağlaması adına iyi tesir sağlayacaktır.

İstenilen özelliklerde ve aşamada bina teslimatı uygulanmaktadır. Yeni yapılacak olan prefabrik ev için alt yapının önceki prefabrik evin niteliklerinde hazır hale gelmesi gerekir. Çelik yapının topraklama özelliği vasıtası ile yıldırım riski taşımaz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde yapının teslimatının sağlanması ve etrafa olan zararın en aza indirgenmesi hedeflenerek kurulum ve montaj işlemi uygulanır. Garajlı prefabrik ev beton projeleri yönümüzden verilmekte olup alt yapının hazırlanmasına müteakip demonte olarak gelen hazır duvar panelleri ve çatı aksamı şantiyede montajlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir